bd2014-logo-prologSzanowni Sympatycy Biegania i Rekreacji,
Zapraszamy wszystkich w ramach 21.Biegu św. Dominika do udziału w projekcie: Prolog Charytatywny „Goń św. Dominika” 1100m dla 1500 uczestników. Wyraża on formułę „Sport dla Wszystkich, Zdrowie dla Każdego”. Zapraszamy Rodziców i Dzieci, Młodzież i Osoby Starsze, którzy cenią aktywny wypoczynek. Do udziału zachęcamy wszystkich bez względu na wiek. Celem Prologu jest promowanie prozdrowotnych i integracyjnych aspektów biegania wśród różnych grup społecznych oraz zachęcenie do rekreacji fizycznej osób nieaktywnych sportowo.
Nie będzie opłat wpisowych do Prologu!

Każdy może przekazać dobrowolną wpłatę na cel charytatywny ustalony przez Radio Gdańsk.
Pierwszych zapisanych 1500 osób na STARCIE Prologu otrzyma w Biurze pamiątkową koszulkę, w której są zobowiązani wystąpić w Prologu. Pierwszych 1500 osób na mecie otrzyma „Pakiet Regeneracyjny”. Kartę Startową na mecie należy wrzucić do przygotowanych pojemników. Z wszystkich Kart losowane będą liczne atrakcyjne nagrody.
W Prologu nie przewidujemy indywidualnych zwycięzców – nie jest ważne zwycięstwo, ważne jest uczestnictwo w tym wydarzeniu. Zwycięzcami będą wszyscy, którzy dołączą do nas, staną na starcie i osiągną metę w dowolny sposób. Prolog będzie okazją do spotkania z popularnymi osobami i sportowcami.

Regulamin biegu dostępny na: stronie z regulaminami.  Zapraszamy do zapisów na stronie rejestracji

Serdecznie Zapraszam do uczestnictwa
w Prologu „Goń św. Dominika”
Stanisław Lange