SZANOWNI SYMPATYCY BIEGANIA !

Uprzejmie informujemy, że zostały otwarte elektroniczne systemy zgłoszeń do udziału w 21.BIEGU św. DOMINIKA. Do każdego Biegu jest odrębny arkusz zgłoszeń. Jak zawsze to prestiżowe wydarzenie będzie główną atrakcją sportową Jarmarku św. Dominika. Wszystkim Biegaczom kibicować będzie blisko 30.000 widzów. Bieg wyraża formułę „Sport dla Wszystkich, Zdrowie dla Każdego”.
W 2014 roku zgodnie z zapowiedziami wprowadzamy kilka innowacji. Otwieramy imprezę dla większej liczby amatorów realizując 2/dwa/ odrębne biegi: Bieg Kobiet na dystansie 5 km i Bieg Mężczyzn na dystansie 5km. W Biegu Kobiet przygotowaliśmy 600 miejsc startowych, a W Biegu Mężczyzn 1000 miejsc startowych. Kwalifikowanych Amatorów Mężczyzn, którzy dysponują odpowiednimi wynikami i czują się na siłach zapraszamy do rywalizacji w Biegu Elity Mężczyzn – Mistrzostwa Polski 10 km. Planowany jest Prolog „Goń św. Dominika. Program Bieg VIP-ów i Wyścig „wózkarzy.
Czynimy starania, aby przygotować dla Was jeszcze bardziej atrakcyjną trasą prowadzącą Traktem Królewskim: Długi Targ do Zielonej Bramy, Powroźnicza, Ogarna, Bogusławskiego, Złota Brama i Długa. Uczestnicy pokonają ponad 3/trzy/ pętle, co uatrakcyjni rywalizację i pozwoli porównać swoje osiągnięcia. Bieg będzie także okazją do spotkania gwiazd sportu.
Na stronie Biegu prezentujemy wzory Koszulek Technicznych i Medali dla uczestników.
Uprzejmie informujemy, że opłaty wpisowe w pierwszym terminie zostały utrzymane na poziomie 2013r. Osoby, którzy wniosą opłatę wpisową do 20 lipca 2014 r. otrzymają imienne numery startowe. Ponadto przygotujemy dla nich koszulki w rozmiarach, które podali w zgłoszeniu.
Dla uczestników Biegu przegotowaliśmy atrakcyjne nagrody i benefity.
Wśród wszystkich uczestników rozlosujemy atrakcyjne nagrody !!
Życzę wszystkim uczestnikom jak najlepszych wyników oraz satysfakcji z rywalizacji podczas 21.Biegu św. Dominika w otoczeniu niepowtarzalnych, wspaniałych kamieniczek Traktu Królewskiego. Kibicom zaś najlepszych wrażeń z oglądania wspaniałej imprezy biegowej.

Dyrektor
Stanisław Lange